Hakkımızda

4SU-ART 2003 yılında tarımsal ve peyzaj alanlarına yönelik sulama ve su nakil sistemleri konusunda mal ve hizmetler üretmek amacıyla kurulmuş olup yoluna devam etmektedir.

Günümüzde ekolojik değişiklikler suyun önemini artırmış, gelişen yüksek rekabet ortamında bol ve kaliteli üretmek sulama sistemlerinde ileri teknoloji kullanımını kaçınılmaz kılmıştır.

Gerek tarımsal, gerekse peyzaj alanlarına yönelik sulama sistemleri konusunu seçmemizde bu düşünce etkili oluşturmuştur.

Başladığımızdan bu yana sulama sistemlerinde “Bilimsellik ve Kalite” temel farklılığımızı oluşturmaktadır.

2Başladığımız yıllarda temel iki kulvarımız vardır. Birincisi; Akdeniz ve Ege sahil şeridinde özellikle seralarda damla sulama sistemleri tesis etmek, diğeri; turizmin ülkemizde atağa geçmesi ile kurulan otel ve tatil köylerinin sulama sistemlerinin yapılması şeklindeydi. Gelişen süreç SU-ART’ı lokal bir firma olmaktan çıkarak ülke genelinde kısmen yurt dışında hizmetler vermesini sağladı.

Bu gün geldiğimiz noktada irili ufaklı peyzaj sulama ve binlerce dönüm tarımsal sulama alanlarında sistemler oluşturduğumuzu görmekteyiz.

Başladığımız günün heyecanı hiç eksilmeden bugün artarak devam etmekte, peyzaj alanlarında pop-pup spinkler ve toprak altı damla sulama sistemleri, tarımsal alanda damla sulama sistemleri ve mini sprinkler sulama sistemleri çalışmalarımız büyüyerek devam etmektedir.

Çalışma konumuzla ilgili geçirdiğimiz yıllar içerisinde sürekli öğrenme kapımızı açık tuttuk ve öğrenmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra bilgi paylaşımı kapımızda sürekli açık. Müşterilerimiz, rakiplerimiz, dilediğince bu paylaşımdan yararlanabilir.