Hakkımızda

4

Başladığımız yıllarda temel iki kulvarımız vardı. Birincisi Akdeniz ve Ege sahil şeridinde özellikle seralarda damla sulama sistemleri tesis etmek, diğeri turizmin ülkemizde atağa geçmesi ile kurulan otel ve tatil köylerinin sulama sistemlerinin yapılması şeklindeydi. Gelişen süreç Su Art'ı lokal bir firma olmaktan çıkararak hem ülke genelinde hem de yurt dışında hizmetler vermesini sağladı.

Bu gün geldiğimiz noktada irili ufaklı peyzaj sulama ve binlerce dönüm tarımsal sulama alanlarında sistemler oluşturduğumuzu görmekteyiz.

Başladığımız günün heyecanı hiç eksilmeden bugün artarak devam etmekte, peyzaj alanlarında pop-up sprinkler, toprak altı damla sulama sistemleri, tarımsal alanda damla sulama sistemleri ve mini sprinkler sulama sistemleri çalışmalarımız büyüyerek devam etmektedir.

Çalışma konumuzla ilgili geçirdiğimiz yıllar içerisinde sürekli öğreniyor ve öğrenmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra bilgi paylaşımı kapımızda sürekli açık. Müşterilerimiz, rakiplerimiz, dilediğince bu paylaşımdan yararlanabilir.